Яка інформація є в картці товару?

Картка товару містить:

Назва товару в українській версії така сама, яку ви побачите в видаткових накладних. Назва товару в російській версії - це переклад основної, української, назви.

Біля кнопки замовлення розташовані кнопки замовлення упаковками. У деяких товарів упаковка одна. У деяких дві. Наприклад, поліпропіленові труби продаються штангами по 2 чи 4 метри, які потім складені в упаковку "поліетиленовий рукав".

Так само більшість кульових кранів продається в невеликих промо-боксах, які далі складаються у великий ящик.
Є товари, для яких замовлення упаковками не застосовується, наприклад, бойлери.

Опис товару – це текстова розповідь про товар. Для деяких товарів вона довша (там, де товар має багато складних характеристик і є застереження при його використанні). Ми намагаємося не "лити воду".  

Чи ваші описи товарів йдуть у вивантаження?

Так, йдуть.

Чи вивантажуються характеристики товарів?

Так. Ми хочемо дати нашим клієнтам максимум, тому ділимося усією інформацією, яку маємо.

Порівняння товарів: як це працює?

Товари порівнюються за характеристиками. Для цього треба вибрати щонайменше 2 товари, подібні за своєю суттю (одної групи). Кількість товарів для порівняння не обмежена, але для зручності радимо не обирати більше 4.

Порівнюйте схожі товари. Як приклад, не порівнюйте футорку з газовою колонкою. Настільки різні товари не мають "точок співставлення".
Для додання товару до порівняння треба натиснути значок "Терези", який знаходиться поруч з кнопками замовлення.

Коли обрано хоча б 2 товари, з'явиться спливаюче вікно для переходу на сторінку порівняння.

Сторінка порівняння виглядає як таблиця співставлення характеристик. Усі характеристики, які мають відмінне значення у обраних товарах, виводяться на оранжевому фоні.  

CRM-форма появится здесь