В чому різниця між меню, категоріями і групами товарів?

На порталі розміщено два меню: Меню товарне і меню Особистого кабінету.  Про меню Особистого кабінету ми детально написали ТУТ 

Товарне меню складається з КАТЕГОРІЙ ТОВАРІВ у вигляді прямокутних планок ліворуч на головній сторінці порталу і на будь-якій сторінці з груповою видачею. (Про видачу товарів ми написали ТУТ

При натисненні на будь-яку з категорій товарів випаде кілька груп товарів, які входять в дану категорію. Наприклад, в категорію СИСТЕМИ PPR входять групи: Труби PPR, Фітинги PPR, Інструменти для PPR. 

При натисненні на ГРУПУ товарів ви переходите на сторінку з цими товарами. Якщо група товарів ділиться на підгрупи, вони розміщуються НАД ТОВАРАМИ у вигляді світло-сірих прямокутних блоків.

Для переходу на підгрупу треба натиснути на назву підгрупи в сірому прямокутнику.  

Як вибрати товар за брендом? 

Кожна категорія, група чи підгрупа товарів містить товари різних брендів. На кожній сторінці з груповою видачею товарів зліва над категоріями міститься блок для фільтрації товарів. 

Абсолютно на будь-якій груповій сторінці є вибір за брендом. Можна обрати один чи кілька брендів. 

На багатьох групових сторінках, але не на всіх, є додаткові критерії для фільтрації товарів. Наприклад, фітинги PPR можна додатково фільтрувати за кольором і діаметром.

Для того, щоб вивести товари за певним параметром (бренд, колір, розмір тощо), потрібно вказати цей параметр в випадному списку, після чого натиснути кнопку «Застосувати». 

Товар можна обирати за декількома параметрами одночасно. Наприклад, можна відібрати фітинги ППР бренду ТЕВО 20 діаметру сірого кольору. Щоб скинути налаштування фільтрів, передбачена кнопка «Скинути». 

CRM-форма появится здесь